Montkov - zárubně a dveře

Reklama

PORFIX CZ a.s. - kompletní stavební systém

Kontaktní informace

PORFIX CZ a.s. - kompletní stavební systém

Kladská 464
541 03 Trutnov 3
tel.: 800 900 366
www: www.porfix.cz/
e-mail: obchod@porfix.cz

další kontakty

 

Popis činnosti firmy

PORFIX CZ a.s.

Společnost PORFIX CZ a.s. navazuje na tradici společnosti PORFIX - pórobetón, a.s., Zemianske Kostoľany. Ta je v historii zapsaná jako podnik s nejdelší výrobou pórobetonu na území Slovenska a Čech. Za téměř půlstoletí překročila její produkce zdicího materiálu objem 12 milionů m3. Na kontě má bytové jednotky i občanské, průmyslové a zemědělské stavby v metropolích i na vesnicích.

Proč PORFIX?

Nenecháme Vás v tom

Od PORFIXU dostanete kromě perfektního materiálu taky nadstandardní služby. Jsme připraveni být vám k ruce po celou dobu příprav hrubé stavby. Spočítáme spotřebu, zapůjčíme pilu, přijedeme pomoci při položení prvních tvárnic. Poradíme, jak omítat, položit strop, poradit si s detaily. Aby vás nic nezdržovalo a dům rostl jako z vody.

5 důvodů proč stavět s PORFIXEM

Dostupná cena

Systém PORFIX se řadí mezi cenově přijatelné stavební materiály dnešní doby. U prvotní investice za materiál to ale nekončí, protože i při samotné stavbě s materiálem PORFIX šetříte! Díky unikátním vlastnostem pórobetonu si vše nařežete na míru, a to s minimálním množstvím odpadu a co víc? Díky rychlosti výstavby, tak ušetříte i na nákladech spojených s realizací.

Efektivní opracovatelnost

Má vliv na rychlost výstavby a spotřebu materiálu. PORFIX se jednoduše řeže, brousí, frézuje či vrtá. Jakýkoli detail s ním hravě zvládnete. Navíc při opracování nevzniká téměř žádný odpad, což přináší výraznou úsporu materiálu. Velkou výhodou je rychlá příprava rozvodů ve stěnách i na stropě. Stropní systém PORFIX má jako jediný na trhu pórobetonovou vrstvu i na spodní straně stropních nosníků (kromě plochy, kterou se nosníky ukládají na zdivo), což umožňuje jednoduché vytváření drážek pro elektroinstalaci i na stropě.

Šetrné k přírodě

Pokud hledáte moderní a zdravé bydlení, jistě zvažujete taktéž výběr vhodného stavebního materiálu. PORFIX nabízí komplexní stavební materiál z pórobetonu, který je šetrný k životnímu prostředí, jeho složení i výrobní procesy jsou nastaveny tak, aby ho co nejméně zatěžovaly a naopak, co nejvíce využívaly recyklační procesy. Požadavky dnešních stavebníků zahrnují ekologickou nezávadnost výrobků, výrobu produktů s ohledem na životní prostředí, zároveň vysokou kvalitu bydlení a energeticky úspornou stavbu. Všechny výrobky PORFIX jsou pravidelně monitorovány na obsah přírodních radionuklidů, ekotoxicitu a další aspekty i nad rámec předpisů a norem.

Snadná rekonstrukce

Rekonstrukce jsou častou volbou dnešních stavitelů, přičemž se kolikrát jedná o dosti náročné úkony, které často vedou ke složitým situacím. Díky tvárnicím PORFIX se lze tomuto vyvarovat a ušetřit svým nervům a peněžence. Opracovatelnost a tvárnost materiálu PORFIX umožňuje snadné a rychlé napojení na stávající konstrukce.

Služby a poradenství

Jsme si vědomi, že kvalita a rozsah doprovodných služeb, již ve fázi přípravy projektu, jsou důležitými kritérii při výběru stavebního materiálu. Dobrá rada ušetří nejen investiční, ale i provozní náklady při užívání stavby. Můžete počítat i s našimi bezplatnými odbornými radami, spoluprací na projektu-výpočtem spotřeby materiálu https://www.porfix.cz/sluzby/vypocet-spotreby-materialu/, založením stavby, zaškolením na stavbě, nebo za symbolický poplatek i se zapůjčením profesionální pásové pily.

 

Další kontakty

PORFIX CZ a.s.

Kladská 464, Poříčí
541 03 Trutnov

Sekretariát

+420 499 859 502, sekretariat@porfix.cz

Technické poradenství

+420 775 858 575, goniec@porfix.cz

Obchod/marketing

+420 499 859 519, obchod@porfix.cz

+420 499 859 541 , marketing@porfix.cz

 

Zpět na předchozí stránku

Thermoindustry Podlahy

Reklama

Náš tip

Aku minipila GTA 26

Šikovný pomocník i na vaši zahradu nyní v akci. Dvořák sekačky, pily.

 

MAMUT GLUE DISPER FIX

Kvalitní, rychlé a spolehlivé lepidlo využijete v dílně, domácnosti, garáži nebo i na pracovišti. Lepí většinu materiálů jako je dřevo, beton, kov, kámen apod.

 

Umělé stromy FLORUM

Přemýšlíte nad úpravou vašeho interiéru, terasy nebo zahrady? Chtěli byste ji dopřát něco netradičního, avšak nemáte mnoho času na její opečovávání? Využijte naši nabídku na umělé stromy.

 

ŠIKMÉ EXTERIÉROVÉ ŽALUZIE

Šikmá okna jsou jedinečný a krásný doplněk. S šikmými venkovními žaluziemi se navíc nebude interiér přehřívat.

 

BAREVNÉ TRENDY VE VENKOVNÍCH DLAŽBÁCH

Letošní barevné tóny jsou inspirovány návratem k přírodě. Barvy, jako např. lávově šedá melírovaná nebo grafitovorezavá vytvoří z Vaší terasy jedinečné místo k posezení a relaxaci.

 

PORFIX, váš partner při stavbě

PORFIX nabízí komplexní stavební materiál z pórobetonu a vápenopísku, který je šetrný k životnímu prostředí a zároveň patří mezi cenově dostupné stavební materiály dnešní doby.

 

Reklama

Reklama

Firmy z oboru

Plastová okna pro Zelená úsporám LIGHT

Využijte dotace z programu ZELENÁ ÚSPORÁM a ZELENÁ ÚSPORÁM LIGHT - nabízíme komplexní služby od zaměření, vyřízení dotace, dodávku a montáž oken, demontáž starých oken a zednické začistění po montáži.

Foukaná minerální vata-izolace do dutin

Foukaná minerální izolace je nejvhodnější materiál do trámových stropů a vazníkových konstrukcí bungalovů. Používá se i do dvouplášťových střech panelových a bytových domů.

Komplexní stavební systém PORFIX

Stavební systém PORFIX zahrnuje nosné i nenosné zdivo z pórobetonu a vápenopísku, U-profily, nosné i nenosné překlady, stropní systém a malty.

Partnerské weby

Reklama

Další zajímavé magazíny ...

Světadíly.cz

Světadíly

Portál do světa cestování. Každý den nové články, tipy na cesty, recenze, fotografie. Nabídka zájezdů a ubytování po cecelém světě

TureckoDovolená.eu

Dovolená v Turecku

Poznejte barvy a krásy Turecka s naším průvodcem pro cestovatele.

GolfovýMagazín.cz

Golfový magazín

Online golfové statistiky, rady a tipy pro zlepšení hry, objevte s námi kouzlo golfu!

Rudé-Moře.com

Rudé moře

Vše o rudém moři, fauna a flóra, oblíbená letoviska a potápěčské lokality.

ŘeckoZájezdy.cz

Řecko zájezdy

Stránky zaměřené na Řecko a řecké ostrovy. Zajímavé tipy a informace pro cestovatele.