RONAL Bathrooms - Koupelny

Reklama

Omnis Olomouc a.s. - pořadatel veletrhů a výstav

Kontaktní informace

Omnis Olomouc a.s. - pořadatel veletrhů a výstav

Horní Lán 10a
779 00 Olomouc
tel.: 608 968 158
www: www.omnis.cz
e-mail: nevtipilova@omnis.cz

další kontakty

 

Popis činnosti firmy

OMNIS Olomouc, a.s. se řadí mezi 10 největších pořadatelů veletrhů a výstav v ČR. Specializujeme se na organizaci veletrhů v krajských městech a regionálních centrech. Jádro činnosti tvoří stavební a elektrotechnické veletrhy a výstavy, výstavní portfolio doplňují zavedené výstavy jako např. Svět reklamy, Moderní žena aj. Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni garantovat vyrovnanou kvalitu organizace a reklamy u všech výstav, ve všech regionech.

Další nabídkou je pořádání kongresů a konferencí, stavba stánků, pronájem výstavního inventáře, organizace společenských akcí a další marketingové aktivity.

V roce 2023 se můžete těšit na tyto veletrhy a výstavy:

Stavba – Teplo – Energie Hodonín, 3. – 4.2.
Stavba – Teplo – Energie Uherské Hradiště, 11.-12.3.
Stavotech Olomouc, 23. - 25.3.
Frýdecko-Místecký veletrh, 26. - 27.5.
Stavba – Teplo – Energie Ostrava, 13. - 14.10.
Moderní dům a byt Plzeň, 20. - 22.10.
Stavotech Olomouc, 2. - 4.11.

Veletrh dnes – jaká je jejich role v marketingovém mixu?

Veletrh je dnes už vzácná příležitost, jak hovořit a setkat se s lidmi tváří v tvář. Veletrh je tematicky i regionálně zaměřen – je předpoklad, že na něj přijdou lidé, kteří něco hledají či potřebují, z oblasti, kterou chcete a jste schopni obchodně obsadit. Nebo i lidé, kteří rádi poznávají něco nového a jsou nakloněni do novinek investovat.

Veletrh je také magnet na potenciální zákazníky – přitáhne je na jedno místo v jeden čas – nemusíte na ně čekat ve svém obchodě či kanceláři, ani je nemusíte objíždět s prezentací své nabídky.

A nakonec veletrh je vybočením z celoroční reklamní rutiny inzerátů, billboardů a rozhlasových spotů – říkáme firmám, že je to jejich „živý inzerát“.

Jaký bývá přínos veletrhu pro vystavovatele?

Především pro každého účastníka může být a bude přínos jiný. Nejčastějšími přínosy mohou být:

1/ Rychlý způsob, jak získat v novém regionu zájemce o zboží a služby.

2/ Upevnění vztahů se stávajícími  klienty – dáme na vědomí, že jsme tady a prosperujeme.

3/ Představení novinek – ukázat lidem, co všechno mohou chtít. Řada návštěvníků veletrhů říká: „To jsem dříve nevěděl, že takový výrobek můžu mít, že taková firma existuje!“

4/ Získat kontakty na zájemce pro tvorbu nabídek a další obchodní práci.

5/ Být viděn a získat si důvěru v osobním kontaktu – je to váš náskok před konkurencí s neosobní reklamou.

6/ Přímo prodat zboží – je-li k tomuto účelu vhodné.

7/ Získat zpětnou vazbu – přes inzerát či billboard se nikdy nedozvíte, že „je to drahé“, „potřebuji to ve žluté barvě“, „tomuto nerozumím“, „to je dobrý nápad a dá se to použít ještě takto“……a našli bychom ještě řadu dalších přínosů.

S veletrhy někdy bývají spojeny představy, že pro menší firmy se nehodí…

Veletrh býval doménou velkých firem. Dnes je to praktický marketingový nástroj přístupný i malým firmám a živnostníkům. Prý je veletrh drahý. Veletrhy /pod značkou Omnis/ mohou být nákladově srovnatelné s inzercí v regionálním tisku, vylepením billboardu nebo malou kampaní v rádiu – jejich účinek je ale mnohem komplexnější.

Často slyšíme - veletrh se mi musí zaplatit a vydělat. Ano, souhlasím, ale pokud zde neprodáváte drobné spotřební zboží, nedozvíte se to hned po skončení veletrhu. Řada zájemců si odnesla vaše prospekty a vizitky, získala informace a odpovědi na svoje dotazy. I vy jste získali nové obchodní kontakty a budete s nimi dále pracovat. Podle druhu nabízených výrobků či služeb poptávky a zakázky mohou přicházet ještě půl roku i rok po skončení.

Co poradíte za Omnis zájemcům o účast na vašem veletrhu závěrem?

Jste-li zkušení vystavovatelé, víte, co od veletrhu očekávat a co vám přináší nebo přinést může. Rádi pomůžeme naplnit vaše potřeby a představy.

Pokud jste účast na veletrhu jako součást firemního marketingu dosud nevyzkoušeli, rádi vám poradíme a doporučíme vhodnou formu účasti.

 

Další kontakty

Manažerka: Ing. Daniela Nevtípilová, T: 608 968 158, nevtipilova@omnis.cz

Manažer: Mgr. Petr Nasadil, T: 608 711 422, nasadil@omnis.cz

 

Zpět na předchozí stránku

Thermoindustry Plísně

Reklama

Náš tip

PLASTOVÉ VYVÝŠENÉ ZÁHONY Z „TRAPLASTU“

Hlavní výhodou vyvýšených záhonů je právě jejich výška. Při sázení, okopávání, trhání plevele nebo sklizni se nemusíte ohýbat, dřepět nebo dokonce klečet, protože rostliny máte přímo pod rukama. Vyvýšený záhon v několika provedeních.

 

STOLNÍ TERACOTA GRIL JATA GR 559

Využijte grilovací sezónu naplno se stolním teracotovým grilem Jata GR 559 vyrobeným ve Španělsku. Gril disponuje ručně vyráběnou 15 mm keramickou deskou s nepřilnavým povrchem odolným proti poškrábání. Plocha 46 x 28 cm zajistí kvalitní grilování pro všechny druhy mas s unikátní přírodní chutí.

 

Sprchové dveře do niky sleva až 10 %

Akce! Kvalitní sprchové dveře do niky za rozumnou cenu? Podívejte se na naši širokou nabídku sprchových dveří. Sprchové dveře i pro atypické stavební otvory od rozměru 65 cm - 153 cm. Rádi poradíme na tel.: 546 422 111

 

Zahradní dřevěný set - stůl VIET a křesla LUCY

Zahradní sestava nábytku z akáciového dřeva pro 6 osob. Sestavu tvoří zahradní rozkládací stůl Viet akácie a 6x zahradní stohovatelné křeslo LUCY z akácie. Dlouhá životnost a nenáročná údržba.

 

Robotická sekačka od Garlandu

Robotická aku sekačka Riwall RRM 500 APP seká na jedno nabití až 130 min., poradí si i se stoupáním do 15° a snadno se ovládá aplikací, kde můžete nastavit až 4 zóny sekání.

 

ŠIKMÉ A OBLOUKOVÉ SÍTĚ PROTI HMYZU

Ochrana proti hmyzu i do obloukových a šikmých oken.

 

Reklama

Reklama

Firmy z oboru

Plastová okna pro Zelená úsporám LIGHT

Využijte dotace z programu ZELENÁ ÚSPORÁM a ZELENÁ ÚSPORÁM LIGHT - nabízíme komplexní služby od zaměření, vyřízení dotace, dodávku a montáž oken, demontáž starých oken a zednické začistění po montáži.

Foukaná minerální vata-izolace do dutin

Foukaná minerální izolace je nejvhodnější materiál do trámových stropů a vazníkových konstrukcí bungalovů. Používá se i do dvouplášťových střech panelových a bytových domů.

Komplexní stavební systém PORFIX

Stavební systém PORFIX zahrnuje nosné i nenosné zdivo z pórobetonu a vápenopísku, U-profily, nosné i nenosné překlady, stropní systém a malty.

Partnerské weby

Reklama

Další zajímavé magazíny ...

Světadíly.cz

Světadíly

Portál do světa cestování. Každý den nové články, tipy na cesty, recenze, fotografie. Nabídka zájezdů a ubytování po cecelém světě

TureckoDovolená.eu

Dovolená v Turecku

Poznejte barvy a krásy Turecka s naším průvodcem pro cestovatele.

GolfovýMagazín.cz

Golfový magazín

Online golfové statistiky, rady a tipy pro zlepšení hry, objevte s námi kouzlo golfu!

Rudé-Moře.com

Rudé moře

Vše o rudém moři, fauna a flóra, oblíbená letoviska a potápěčské lokality.

ŘeckoZájezdy.cz

Řecko zájezdy

Stránky zaměřené na Řecko a řecké ostrovy. Zajímavé tipy a informace pro cestovatele.