RONAL Bathrooms - Koupelny

Reklama

Europrojekt build and technology, s.r.o.

Kontaktní informace

Europrojekt build and technology, s.r.o.

Hasičská 551/52
700 30 Ostrava-Hrabůvka
tel.: 776 828 445
www: www.europrojekt.cz
e-mail: stris@europrojekt.cz
 

Popis činnosti firmy

EUROprojekt : když Vám někdo dává výhodu využijte ji ...

Autorizovaná stavební a projekční společnost EUROprojekt build & technology, s.r.o. vznikla za účelem vybudovat na našem trhu komplexní firmu s nejvyššími ambicemi. Vzhledem k přístupu k zákazníkům, ať to jsou lidi plánující výstavbu rodinného domu, velké firmy využívající naše služby při realizaci velkých zakázek nebo obce, které potřebují zvelebit svůj katastr, se nám to daří. A navíc komplexnost služeb Vám ušetří nejen čas, ale i peníze. Pokud se rozhodnete s námi spolupracovat, budete spokojeni. To Vám garantujeme...

REALITY 

Revitalizace budov 

V dnešní době spousta lidí využívá spíš rekonstrukci svých staveb než stavění nových domů. Proto se zaměřujeme na komplexní rekonstrukce, včetně tvorby projektové dokumentace a související inženýrské činnosti. Vzhledem k tomu, že jde o velmi často využívanou službu, věříme že v tomto oboru patříme k nejlepším.

- rekonstrukce fasád
- zateplení
- rekonstrukce střech
- půdní vestavby

Realizace rodinných domů 

Vhodná služba pro všechny, kteří plánují bydlení v novém domě. Je důležité, zda už máte vyhotovenou projektovou dokumentaci. Jestli ne, nezapomeňte využít našich služeb či naší akční nabídky .

Jestliže ano, stačí kontaktovat našeho managera, který s Vámi zakázku připraví. Součástí prvního kontaktu je cenová nabídka, položkový rozpočet stavby, krycí list dílčích etap a návrh smlouvy o dílo, připravené dle občanského zákoníku. Po úspěšné dohodě již nic nebrání úspěšné realizaci díla, která bude prováděna z materiálů Vámi požadovaných nebo námi doporučených. Cílem je úspěšná kolaudace stavby.

Projektování staveb a rekonstrukcí 

Firma Europrojekt b&t s.r.o. poskytuje projekční služby jak pro fyzické osoby, firmy či obce. Díky našim specialistům na jednotlivé obory si to můžeme dovolit. Vybrat si můžete z několika rozsahů projektových dokumentací, a to dle Vašich potřeb a možností. Vřele doporučujeme tuto specifikaci stupně projektové dokumentace konzultovat s námi.

Architektonické návrhy staveb a jejich 3D vizualizace 

Máte představu o dispozicích Vašeho domu a chcete jej vidět jak bude ve skutečnosti vypadat? Nebo se nemůžete rozhodnout čím a nebo jak Váš dům zvýraznit? Tak toto je služba přesně pro Vás. Vypracujeme Vám na základě vstupních informací o architektonickém řešení 3D model stavby, který Vám potom předvedeme. V případě, že s něčím na vzhledu nebudete souhlasit, provedeme na modelu případné úpravy.

!!! SLUŽBA JE PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY ZDARMA !!!

Okna, dveře a garážová vrata 

Díky úzkým vztahům s našimi obchodními partnery můžeme našim stávajícím i budoucím zákazníkům poskytnout okna, dveře a garážová vrata s garancí nejnižší ceny. Využijte této maximálně výhodné nabídky a kontaktujete nás.

Ekonomická a inženýrská činnost

Ekonomické a inženýrské služby jsou nedílnou součástí jakékoli realizace. My Vám nabízíme jejich komplexní řešení, a to v nejširší možné nabídce.

Prostě vše pro Vaši spokojenost…

Zpět na předchozí stránku

Thermoindustry Stěrka

Reklama

Náš tip

PLASTOVÉ RÝHOVANÉ DESKY Z „TRAPLASTU“

Taky nechcete, aby vám podlaha terasy shnila? Tak použijte terasovou rýhovanou desku z materiálu Traplast™. sluší jí to i na balkonech, restauračních zahrádkách, přístavních molech, kolem bazénů.

 

STOLNÍ TERACOTA GRIL JATA GR 559

Využijte grilovací sezónu naplno se stolním teracotovým grilem Jata GR 559 vyrobeným ve Španělsku. Gril disponuje ručně vyráběnou 15 mm keramickou deskou s nepřilnavým povrchem odolným proti poškrábání. Plocha 46 x 28 cm zajistí kvalitní grilování pro všechny druhy mas s unikátní přírodní chutí.

 

Sprchové dveře do niky sleva až 10 %

Akce! Kvalitní sprchové dveře do niky za rozumnou cenu? Podívejte se na naši širokou nabídku sprchových dveří. Sprchové dveře i pro atypické stavební otvory od rozměru 65 cm - 153 cm. Rádi poradíme na tel.: 546 422 111

 

Zahradní teakový nábytek Garden IV.

Zahradní sestava nábytku z teaku pro 4 osoby. Pokud chcete luxusní zahradní nábytek, pak je teak to správné řešení. Vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům, vysoká tvrdost dřeva a nádherná kresba.

 

Robotická sekačka od Garlandu

Robotická aku sekačka Riwall RRM 500 APP seká na jedno nabití až 130 min., poradí si i se stoupáním do 15° a snadno se ovládá aplikací, kde můžete nastavit až 4 zóny sekání.

 

ŠIKMÉ A OBLOUKOVÉ PLISÉ ROLETY

Plisé lze zhotovit i v atypických tvarech. Ve většině případů jej lze na rozdíl od atypických hliníkových žaluzií kompletně stahovat a vytahovat.

 

Reklama

Reklama

Firmy z oboru

Plastová okna pro Zelená úsporám LIGHT

Využijte dotace z programu ZELENÁ ÚSPORÁM a ZELENÁ ÚSPORÁM LIGHT - nabízíme komplexní služby od zaměření, vyřízení dotace, dodávku a montáž oken, demontáž starých oken a zednické začistění po montáži.

Foukaná minerální vata-izolace do dutin

Foukaná minerální izolace je nejvhodnější materiál do trámových stropů a vazníkových konstrukcí bungalovů. Používá se i do dvouplášťových střech panelových a bytových domů.

Komplexní stavební systém PORFIX

Stavební systém PORFIX zahrnuje nosné i nenosné zdivo z pórobetonu a vápenopísku, U-profily, nosné i nenosné překlady, stropní systém a malty.

Partnerské weby

Reklama

Další zajímavé magazíny ...

Světadíly.cz

Světadíly

Portál do světa cestování. Každý den nové články, tipy na cesty, recenze, fotografie. Nabídka zájezdů a ubytování po cecelém světě

TureckoDovolená.eu

Dovolená v Turecku

Poznejte barvy a krásy Turecka s naším průvodcem pro cestovatele.

GolfovýMagazín.cz

Golfový magazín

Online golfové statistiky, rady a tipy pro zlepšení hry, objevte s námi kouzlo golfu!

Rudé-Moře.com

Rudé moře

Vše o rudém moři, fauna a flóra, oblíbená letoviska a potápěčské lokality.

ŘeckoZájezdy.cz

Řecko zájezdy

Stránky zaměřené na Řecko a řecké ostrovy. Zajímavé tipy a informace pro cestovatele.